Kontrplak

Available
0,00 ₺
Birch kontrplak bir çok sektörde dayanıklılığından dolayı tercih edilmektedir. Bu sektörlerin en başında mobilya sektörü gelmektedir. 
Available
0,00 ₺
Çam kontrplakların, geniş bir sektöre yayılmasında talep edilen kalınlıkların sürekli stoklarımızda bulundurup, doğru ürünü en uygun fiyatla talep edene ulaştırılmasında payı büyüktür. 
Available
0,00 ₺
Filmsiz Birch 1.4 mm'lik papellerden üretilir. Dayanıklılığı, pürüzsüzlüğü çok kez kullanıma olanak sağlaması nedeniyle tercih edilme sebebi olan ürünümüzdür. Başlıca kullanım alanları mobilyalar, inşaat iç ve dış cephelerdir. 
Available
0,00 ₺
Rus Kontraplak, en kaliteli ürünler tarafımızdan ithal edilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. 15mm'lik kontraplaklar çoğu sektörde kullanılmaktadır. 
Available
Kontrplak

Esnek Kontrplak 1220*2500*9mm

PLY-0123
0,00 ₺
Esnek kontrplak;  esnek ve dayanıklı olmasının yanı sıra, aynı zamanda ekonomik ve kullanımı kolaydır.  Yüzeyleri direk olarak boyanabilir, kaplanabilir veya her iki işlem uygulanabilir.
Available
0,00 ₺
İthal kavak, poplar ağacından üretilen WBP suya dayanıklı yani marin tutkaldan imal edilen 12 mm kavak marin kontraplak dış mekan, reklam panolarında mobilya, otomotiv, inşaat, tekne,çatı kaplama, ambalaj, makina model kalıbı ve konteynır tabanında rahatlıkla kullanılabilir. 
Available
0,00 ₺
 BIRCH-HUŞ Marin Kontrplak 2500*1250*6,5 mm; dayanıklılığı ve yüzey kalitesindeki görselliği ile çok tercih edilen bir üründür.
Available
Kontrplak

Kavak Marin 1700*2200*18mm

PLY-0071
0,00 ₺
Üretimi sağlıklı ve sık dokulu kavakların, makinelerle soyularak ince ağaç katmanlarından elde edilen papellerin lifleri kontrplak üretimi için suyuna ve sokrasına diye ayrılarak amacına uygun yapıştırıcıların seçilmesinden sonra yüksek basınç veren makinelerle preslenilerek kavak kontrplak çeşitleri üretilir. 
Product added to wishlist
Product added to compare.